Koleksiyon
Love Birds
Pip Studio’nun ikonik tasarımlarından biri olan Love Birds Koleksiyonu, zarif bir madalyon içinde yer alan kuş figürüyle tanınan özgün bir porselen serisidir. Koleksiyonun merkezinde bulunan bu kuş motifi, sevgi, sadakat ve doğanın zarafetini simgeler.
Pip Studio Love Birds koleksiyonu, rafine porselen kalitesi ve özgün kuş motifiyle günlük kullanımda bile özel bir sofra atmosferi yaratmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Kırmızı Porselen Kupa 250 ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.799,00 TL

Kırmızı Porselen Kahve Fincanı 90 ml Love Birds Collection by Pip Studio
2.399,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Demlik 1300 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
7.950,00 TL

Pembe Porselen Sütlük 270 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.999,00 TL

Kırmızı Porselen Şekerlik 300 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
2.599,00 TL

Pembe Porselen Kase 15 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.399,00 TL

Kırmızı Porselen Kase 15 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.399,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Kupa 150 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.599,00 TL

Kırmızı Pembe Çizgili Porselen Kupa 150 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.599,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Kupa 250 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.799,00 TL

Kırmızı Pembe Çizgili Porselen Kupa 250 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
1.799,00 TL

Kırmızı pembe Porselen Çay Fincanı 200 Ml Love Birds Collection by Pip Studio
2.799,00 TL

Kırmızı Porselen Pasta Tabağı 17 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
1.799,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Pasta Tabağı 17 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
1.799,00 TL

Kırmızı Porselen Kahvaltı Tabağı 21 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.299,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Kahvaltı Tabağı 21 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.299,00 TL

Kırmızı Porselen Yemek Tabağı 26,5 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.399,00 TL

Kırmızı Pembe Porselen Yemek Tabağı 26,5 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
2.399,00 TL

Pembe Porselen Kek Standı 24 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
5.950,00 TL
Tükendi

Kırmızı Metal Vazo 24X29 Cm Love Birds Collection by Pip Studio
7.950,00 TL
Ürünler yükleniyor…
Tükenen Ürünler
Bu ürünler şu an stokta yok. Tekrar geldiğinde haber vermemiz için bize yazabilirsiniz.
